Toque Fácil Asistente gratuito

Toque Fácil Asistente gratuito 1.1.1

Dotykowy Łatwy Assistant to aplikacja, aby Twój system Android łatwiej kontrolować.

Dotykowy Łatwy Assistant to aplikacja, aby Twój system Android łatwiej kontrolować.

Dotykowy Łatwy Assistant to aplikacja, aby Twój system Android łatwiej kontrolować.

To narzędzie obsługi asystent dla telefonu Android i to wszystko za darmo!

Oszczędza czas z prasy wszystkie przyciski na różnych stronach telefonu. Możesz zrobić projekt tak wygodne, jak będzie.

Oferuje on wszystkie funkcje, aby poprawić kontrolę skuteczności telefonu Android.

Co dotykowy łatwy asystent może zrobić?

 Naciśnij Lewy przycisk, aby otworzyć przeglądarkę

 Naciśnij przycisk, aby złożyć częste kontakty

 Naciśnij prawy przycisk, aby ustawić i szybko otworzyć swoją ulubioną aplikację, aby otworzyć skrót do aplikacji

 Naciśnij przycisk W dół, aby pamięć czyste i zoptymalizować i przyspieszyć swój telefon.

Pływa na ekranie telefonu i może być przeniesiony do krawędzi ekranu, jak chcesz. Unosi się on tak, że można łatwo uzyskać dostęp do wszystkich ustawień za pomocą jednego przycisku.

Kiedy trzeba go można przenieść go z powrotem do centrum ekranu; gdy nie jest potrzebny można go przenieść do dowolnego miejsca.

Easy Touch Assistant pomaga tworzyć własne skróty w jednym panelu. Oferujemy najszybszy, najprostszy i najwyższa konfigurowalny drogę do szybkiego funkcjonalnością dostępu.

1. Telefon Przyspieszanie

Nadszedł czas, aby zwiększyć swój telefon średnio się poziom wydajności. Mamy pobiera wydajność urządzenia z systemem Android. W ciągu CPU urządzenia zaczyna spuścić z powodu niechcianych Apps tła, które zagłuszają pamięci urządzenia i uniemożliwia sprawne funkcjonowanie systemu operacyjnego Android i zadań na pierwszym planie. To zwiększa systemu CPU / RAM / procesora i pamięci do zoptymalizowanej wydajności poziomów prędkości. Ładunki automatycznie przy ponownym uruchomieniu systemu i wzmacniacz siedzi w notyfikacje przesuń w dół obszar nazywać, gdy wymagane jest przyspieszenie systemu pobudzania. Poprawia się nie tylko szybkość systemu również prowadzi do dłuższej żywotności baterii. Raporty pamięć wyczyszczone / zoptymalizowany przez wzmacniacz SpeedUp. Deska rozdzielcza jest wyświetlane bieżące wolnych zasobów, takich jak CPU, procesor, RAM i pamięci. Ma menedżera zadań ręcznego dostrajania zabić żadnego konkretnego zadania wyginanie zasobów systemowych.

2. Częste Kontakt

Z naszych badań, wszyscy użytkownicy telefonów tylko mniej niż siedem częste kontakty. Podczas próby, aby znaleźć je z ogromnej listy swojej książki kontaktowej, można dużo czasu na marne. Zaoszczędzisz sporo czasu próbując naprawić siedem częste kontakty w naszych częstych kontaktów shotcut w naszej aplikacji. Wystarczy kliknąć przycisk, aby przenieść lub usunąć listę kontaktów prowadzi do wygodnego powołania dla Ciebie.

3. Ulubiona App Skrót

Ta aplikacja może utworzyć skrót do aplikacji z listy zadań, które są zainstalowane w telefonie. Nawet jeśli są zainstalowane tak wiele aplikacji, można wybrać działalność sprawnie. Jeśli chcesz korzystać z aplikacji, które nie są często używać, może nie masz skróty do niego. Tak, być może trzeba będzie szukać aplikację z listy wielu aplikacji. Nawet jeśli wiesz, nazwę aplikacji, trudno go znaleźć. W tej sytuacji, to pomoże Ci znaleźć aplikację. Spróbuj!

4. Przeglądarka

Nacisnąć jeden przycisk, aby otworzyć przeglądarkę. Oferujemy możliwość przedstawienia rekombinacji telefonu jak chcesz ci.

Bądź królem do sterowania telefonem i uczynić go bardziej osobowość, jak to, co chcesz. Telefon będzie grać w rozporządzeniu. Pobierz naszą aplikację i ustawić telefon teraz.

Toque Fácil Asistente gratuito

Download

Toque Fácil Asistente gratuito 1.1.1